Umów wizytę on-line

czerwiec 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
27
28
29
30
31
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28

OFERUJĘ POMOC ONLINE
Sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem oraz działaniami podejmowanymi w ramach prewencji jego rozprzestrzeniania się wywołują niepokój, lęk, poczucie zagrożenia, bezradności i chaosu. Mamy prawo nie radzić sobie z zupełnie nową rzeczywistością. Życie wielu osób uległo drastycznej zmianie a życiowa przestrzeń ogranicza się do czterech ścian własnego domu. Budzą się wówczas lęki, konflikty, rośnie złość lub smutek ale również ulega osłabieniu motywacja do podejmowania aktywności, dbania o siebie, zdrowe odżywianie.
Mamy ograniczone możliwości korzystania ze specjalistycznej pomocy ze względu na działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa.
Z tego względu uruchomiony zostaje gabinet PsychoDietoTerapii Online. Umawiając spotkanie możesz liczyć na pomoc psychologiczną, psychodietetyczną oraz wsparcie dietetyczne w formie jednorazowej konsultacji doraźnej lub dłuższej terapii nakierowanej na rozwiązanie zgłaszanej trudności i poprawę samopoczucia.  Ponadto uzyskasz pomoc w zakresie żywienia i suplementacji, prowadzenia diety, indywidualnie dopasowane plany żywieniowe.
W celu umówienia spotkania wypełnij załączony formularz (wystarczy kliknąć)
Napisz nad czym chcesz pracować i czego oczekujesz.
Spotkanie online może mieć formę audio lub video. Wybierz formę odpowiednią dla Ciebie. Zapewnij sobie spokojne miejsce, 50 minut oraz wybierz wygodny dla Ciebie komunikator: Messanger, Skype lub spotkania Zoom.
Przed spotkaniem uzyskasz ode mnie link z zaproszeniem oraz z zasadami pomocy udzielanej online.
Jeśli uważasz, że nie jesteś gotów na spotkanie online a zależy Ci na konsultacji żywieniowej
(ułożenie i prowadzenie diety, leczenie dietą) skorzystaj z opcji porady poprzez wiadomość e-mail.
Napisz na adres gabinet@psychodietoterapia.pl i opisz czego potrzebujesz. W wiadomości zwrotnej prześlę Ci ankietę żywieniowo-zdrowotną, formularz zgody oraz regulamin korzystania z tej formy pomocy. Po wypełnieniu odeślij je do mnie razem z wynikami dotychczasowych badań oraz dokonaj płatności. Odpowiedzi i spersonalizowane plany żywieniowe wysyłam w ciągu 5 dni od otrzymania płatności.
Cena:
Pomoc/terapia online (50 minut) – 130 zł
Konsultacja dietetyczna/dietoterapeutyczna:
  • bez planu tygodniowego (30 minut) – 100 zł
  • z indywidualnie dopasowanym, 7-dniowym planem żywieniowym – 200 zł
Wiadomość e-mail:
  • z konsultacją żywieniową bez planu tygodniowego – 70 zł
  • z konsultacją żywieniową z indywidualnie dopasowanym, 7-dniowym planem żywieniowym – 200 zł
Przed umówionym spotkaniem należy dokonać płatności przelewem na konto, którego numer otrzymasz w wiadomości e-mail oraz wysłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: gabinet@psychodietoterapia.pl. Potwierdzenie przelewu jest konieczne do rozpoczęcia spotkania.