MOJA POMOC PSYCHOLOGICZNA, PSYCHODIETETYCZNA ORAZ ŻYWIENIOWA pozwoli ci poznać i zrozumieć specyfikę i wymogi diety, korzystnej dla twojego stanu zdrowia. Badania wskazują, że wyższa świadomość na temat zasadnośći wprowadzenia diety sprzyja jej utrzymaniu, akceptacji a tym samym procesowi zdrowienia.

Zderzenie się z rzeczywistością po przejściu na dietę leczniczą, mniej lub bardziej restrykcyjną może wiązać się z poczuciem zagubienia, niepokoju oraz wysokiego poziomu stresu, wynikającego z trudności w związku z nowym sposobem jedzenia i konieczności rezygnacji z lubianych dotychczas smaków. W takiej sytuacji wiele osób wycofuje się z aktywnego udziału w życiu społecznym i ogranicza spotkania rodzinne i towarzyskie, wyjazdy, rekreację, ponieważ obawia się jedzenia poza domem.

Ze mną możesz poznać tajniki wielu diet leczniczych i sprzyjających dobremu zdrowiu oraz smukłej sylwetce. ZROZUMIESZ cel wprowadzenia diety. Nauczysz się jak radzić sobie z obciążeniami. Dowiesz się jak smacznie i zdrowo gotować, kupować, podróżować. Wyposażę cię także w praktyczne wskazówki i przepisy, które pozwolą ci cieszyć się smakami, podróżami i spotkaniami towarzyskimi, pomimo ograniczeń żywieniowych.