Na spotkaniach ze mną nauczysz się jak wzmocnić stan swojego zdrowia, wspomagać proces leczenia wielu chorób, zapobiegać pojawieniu się dolegliwości oraz odczuwać satysfakcję z własnego wyglądu. Osiągniesz to dzięki eliminacji niekorzystnych nawyków oraz wprowadzenie zmian związanych z jedzeniem, sprzyjających twojemu samopoczuciu.

Wspólnie zdefiniujemy najkorzystniejszy dla ciebie, indywidualny sposób odżywiania, uzależniony od stanu zdrowia i celu, jaki zamierzasz osiągnąć. MOŻLIWE TO będzie po przeprowadzeniu wywiadu, analizy składu ciała, dotychczasowych badań lekarskich, samoobserwacji i wzajemnej współpracy. ODPOWIEDNIO DOBRANA DIETOTERAPIA pozwoli na lepsze samopoczucie w przypadku wielu chorób, jak choroby jelit, celiakia, choroby tarczycy, wątroby, serca, trzustki, zaburzenia metaboliczne, insulinooporność, otyłość i inne.

Wsparcie żywieniowe i psychodietetyczne, jakie oferuję, sprawi, że proces wprowadzania zmian oraz tak ważne dla zdrowia utrzymanie właściwych praktyk dietetycznych będzie łatwiejsze, bardziej zrozumiałe i pozbawione wielu błędów, które mogłyby się pojawić bez pomocy specjalisty