ANALIZA SKŁADU CIAŁA

NA CZYM POLEGA
Oferuję przeprowadzenie analizy składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej (Bioelectrical Impedance Analysis) za pomocą specjalistycznego urządzenia pomiarowego TANITA.
Badanie pozwala na określenie masy tkanki tłuszczowej, kości, tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej trzewnej, zawartości wody, białka i substancji mineralnych w organizmie. Wskaźniki te informują o wieku metabolicznym, podstawowej przemianie materii, zapotrzebowaniu na składniki odżywcze.  Tak zindywidualizowane wyniki umożliwiają poznanie aktualnej kondycji zdrowotnej organizmu. Informują o niedowadze, nadwadze, otyłości, odwodnieniu.
Usługa obejmuje omówienie uzyskanych wyników pod kątem ich wpływu na samopoczucie, stan zdrowia i ewentualnego zagrożenia chorobami cywilizacyjnymi.
Badanie jest bezinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne. Przeciwwskazaniem do jego wykonania jest ciąża, rozrusznik serca, stent lub inne metalowe elementy w ciele, epilepsja.
Jak przygotować się do badania składu ciała?
W dniu poprzedzającym warto powstrzymać się od spożywania alkoholu, a w dniu badania od intensywnych ćwiczeń fizycznych i picia dużej ilości napojów energetyzujących. Na 2 godziny przed analizą składu ciała nie należy jeść obfitego posiłku.
W trakcie badania należy mieć bose, ponieważ muszą one mieć bezpośredni  kontakt z urządzeniem,
Powtórzenie analizy podczas kolejnych wizyt i porównanie uzyskanych wyników, pozwala w precyzyjny sposób monitorować zmiany zachodzące w wyniku stosowania diety,oraz korygować błędy i modyfikować zalecenia tak, by były jak najskuteczniejsze w drodze do osiągania zamierzonych celów.
Zapraszam na konsultacje

NAPISZ DO MNIE

WYPEŁNIJ ZAŁĄCZONY PONIŻEJ FORMULARZ